Analist Justin Bennett, Yeni Bir Altcoin Sezonu Bekliyor – İşte Nedeni 0 182

Popüler bir kripto stratejisti, daha geniş kripto pazarları güç belirtileri gösterdiğinden, altcoin’ler için yoğun rallileri öngörüyor.

Analist Justin Bennett, 98.600 Twitter takipçisine tüm kripto varlıklarının (TOTAL) toplam değerine baktığını açıkladı. Bennett’e göre, TOTAL grafiği, piyasayı yaklaşık dört aydır düşüşte tutan çapraz direncini kırdı.

“Bak bu iyi işte. TOTAL.”

Analistin grafiğine göre, söz konusu kırılma, tüm kripto varlıklarının değerini 2 trilyon dolar seviyesinin üzerine gönderebilir. TOTAL tablosunda kırılma yaşandığında Bennett, tüm altcoin’lerin piyasa değerinin çapraz desteğinden sıçradığının altını çizdi.

“Muhtemelen düşüş için en iyi zaman değil. Altcoin’lerin piyasa değerinin doğrusal görünümü… Sonuç olarak, piyasalar makro desteğin üzerindeyken düşüş beklemek kulağa mantıksız geliyor.”  

Bennett ayrıca, BTC’nin diğer tüm kripto varlıklarına göre piyasa değerinin yüzdesini izleyen Bitcoin Hakimiyet endeksinin (BTC.D) çapraz desteğinden ayrıldığını da ekledi. Bennett’e göre bu hareket, yeni bir altcoin sezonunun başlangıcına, diğer bir deyişle altcoin’lerin Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiği bir döneme işaret ediyor.

“BTC.D (Bitcoin hakimiyeti) aşağı yönlü harekete başlıyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde muhtemelen %39.5’e geri dönecek. 

2022 altcoin sezonuna giriş.” 

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance Yeni Bir Altcoin İçin Vadeli İşlemleri Başlatıyor: Fiyat Fırladı! 0 25

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bir altcoin için sürekli geleceğe yönelik işlemleri başlatacağını duyurdu.

Binance 27 Nisan Perşembe günü Yaptığı resmi birleştirme, popüler NFT pazar yeri Blur’un yerel token’ı BLUR için 20x kaldıraca kadar Tether (USDT) marjlı yaşlı operasyonların başlatılacağını bildirildi.

yaptığınız paylaşımda fonlama oranları, maksimum kaldıraç ve minimum işlem limitini Binance, BLURUSDT sözleşmenin TSİ 28 Nisan 15.00’te piyasaya sürüleceğini açıkladı. Ayrıca Binance, piyasa şartlarına bağlı olarak sözleşmenin detaylarını değiştirebileceğini söyledi.

Öte yandan Binance, açma işlem çifti için Bitcoin (BTC) kullanarak teminatlandırma yapılabileceğini açıkladı.

CoinGecko anlaşmalarına göre açıklamayla birlikte 0,613 dolardan %15’lik bir yükselmeyle 0,726 dolar ulaşmak BLUR, son 24 kullanmak periyotta %8,4 değer kazandı ve 0,701 dolar işlem görüyor.

Most Popular Topics

Editor Picks