Balinalar, Bu 10 Altcoin’i Stoklanırken Bunları Tasfiye Ediyor! 0 207

Bitcoin’in dün geceki 40 bin dolar hamlesi altcoin piyasasının toparlanmasında etkili oldu. 25 Şubat’ta, neredeyse tüm altcoin’ler bir noktada çift haneli kazançlar elde etti ve Terra (LUNA), son 7 günlük kazanımını %50’ye ulaştırdı. Mevcut fiyat hareketlerinde yukarı yönlü eğilim sürdürülürken, WhaleStats tarafından sağlanan verilerin eşliğinde, en büyük 1.000 Ethereum balinasının bu dönem hangi coin/token’lerde pozisyon aldığına bakalım.

Balinalar bu altcoin/token’leri elden çıkardı

WhaleStats, en büyük 1.000 Ethereum balinasını inceleyen ve bunları yayınlayan bir on-chain veri sağlayıcısı. Platform, bilinen borsa ve proje cüzdanlarını hariç tuttuktan sonra, ortalama 143.660.83 dolar değerinde ve ortalama 40.453 ETH, 38 token ve 1 NFT’ye sahip en büyük Ethereum balinalarını izliyor. Buna göre, Ethereum balinalarının son 24 saat içinde en çok sattığı kripto para birimleri ETH, USDC, MANA, LINK ve AXS ile başlıyor. 25 Şubat’ın piyasa yükselişi esnasında balinaların en çok sattığı kriptolara buradan ulaşabilirsiniz. Dün çok satılan stablecoin’ler USDT, USDC ve BUSD olurken, bugün metaverse coin’lerin elden çıkarıldığını görüyoruz.

Listenin ilerleyen sıralarında Yearn.finance (YFI), Tether (USDT) ve Sandbox (SAND) yer alıyor. USDT, 25 Şubat’ta balinaların en çok sattığı kripto para birimiydi. Bu altcoin’lerle birlikte, listenin genel görünümü aşağıdaki gibidir.

 • Ethereum (ETH)
 • USD Coin (USDC)
 • Decentraland (MANA)
 • Chainlink (LINK)
 • Axie Infinity (AXS)
 • Yearn.finance (YFI)
 • Tether (USDT)
 • Sandbox (SAND)

İşte balinalarının HODL sepeti

Aşağıdaki tabloda, en büyük 1.000 Ethereum balina cüzdanın biriktiği kripto para birimleri oranlarıyla birlikte gözüküyor. WhaleStats verilerine göre, FTX borsasının kripto para birimi FTT, bu balina cüzdanlarının %19,13’ünü kaplıyor ve ikinci sırada %11,82 ile USDC var. Şubat ayının başlarında, popüler meme token Shiba Inu’nun (SHIB) bu listede genellikle ilk sırada konumlandığını görmüştük. Mevcut dağılımda, balinalar Shiba’nın iki katından fazla FTT Token’e sahip.

 1. FTX Token (FTT)
 2. USD Coin (USDC)
 3. Shiba Inu (SHIB)
 4. Tether (USDT)
 5. Diğer token’ler
 6. BitPanda (BEST)
 7. OKEx (OKB)
 8. Crypto.com (CRO)
 9. Decentraland (MANA)
 10. Chainlink (LINK)
Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MEXC, AVAX, ETH ve XRP USDT-M Vadeli Yatırımcıları için 20.000 USDT Bonus Ödüllü 76-200x Kaldıraç… 0 41

MEXC, 76-200x Kaldıraçlı Vadeli İşlemler Yarışmasını başlatacaktır. Hem yeni hem de mevcut kullanıcılar 20.000 USDT bonus havuzundan pay almak için yarışmaya katılmaya davetlidir.

Etkinlik detayları aşağıdaki gibidir:

Etkinlik Tarihi: 12 Ocak 2023 11.30 – 17 Ocak 2023 11.30 (TSİ)

Etkinlik İşlem Çiftleri: AVAX/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT

Katılım:

Etkinlik süresi boyunca 76-200x kaldıraçla AVAX/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT işlem çiftlerinde sürekli vadeli işlem yapan kullanıcılar otomatik olarak etkinliğe katılım sağlamış kabul edilir. Ayrıca, etkinliğe kaydolmanız gerekmez. Etkinlik 1 ve Etkinlik 2 ödülleri biriktirilebilir ve aynı anda alınabilir. Ne kadar çok etkinliğe katılırsanız, o kadar çok ödül almaya hak kazanırsınız.

Etkinlik 1: Yeni Kullanıcılara Özel – 10.000 USDT Bonustan Pay Kazanın

Etkinlik süresince,76-200x kaldıraçla ilk kez vadeli işlem yapan, AVAX/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT sürekli vadeli işlem alım satımında toplam işlem hacmi en az 10.000 USDT olan kullanıcılar, 5 USDT bonus alacaklardır. İlk 2.000 kullanıcı ile sınırlıdır. Ödüller, ilk gelene ilk hizmet esasına göre bitene kadar dağıtılır.

Ayrıca “Vadeli İşlemler Çaylak Etkinliği”ne de katılabilir ve aynı anda ekstra Vadeli İşlem bonusu kazanabilirsiniz.

1.000$ Bonus Alın (Web):https://www.mexc.com/futures-activity/bonus

1.000$ Bonus Alın (Mobil):https://m.mexc.me/futures/activity/bonus

Etkinlik 2: 76-200x Kaldıraçla Vadeli İşlem Yapın, 10.000 USDT Bonustan Pay Kazanın

Etkinlik süresince, 76x-200x kaldıraçla sürekli vadeli işlem yapan, AVAX/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT vadeli işlem alım satımında toplam işlem hacmi en az 50.000 USDT olan kullanıcılar, 10.000 USDT bonus havuzundan pay kazanacaklardır. Ayrıntılı bonus dağıtımı aşağıdaki gibidir:

Sıralama

Ödül (Vadeli İşlem Bonusu)

Minimum Vadeli İşlem Hacmi

1

1.000 USDT

≥ 1.000.000 USDT

2

600 USDT

≥ 600.000 USDT

3

400 USDT

≥ 400.000 USDT

4-200

Kalan ödül havuzu, kullanıcı başına 50 USDT ile sınırlı olmak üzere, kullanıcılara işlem hacimlerine göre paylaştırılır.

≥ 50.000 USDT

*Toplam Vadeli İşlem Hacmi = Açılan Pozisyon Miktarı + Kapatılan Pozisyon Miktarı (yalnızca 76-200x kaldıraçlı AVAX/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT ve işlem ücreti > 0 olan vadeli işlemler sayılacaktır.).

Haftalık Vadeli İşlemler Etkinliği – 20.000 USDT Bonusu Paylaşmak için Alım Satım Yapın!

Notlar

Etkinlik süresi boyunca tüm uygun AVAX/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT vadeli işlemleri, etkinlik katılımı için işlem hacmine (Açılan Pozisyon Miktarı + Kapatılan Pozisyon Miktarı) dahil edilecektir. Yalnızca işlem ücreti > 0 olan vadeli işlemler sayılacaktır.
Etkinlik 1 ve Etkinlik 2 ödülleri biriktirilebilir ve aynı anda alınabilir. Ne kadar çok etkinliğe katılırsanız, o kadar çok ödül almaya hak kazanırsınız.
Ödüller, etkinlik sonuçlandıktan sonra 3 iş günü içinde dağıtılacaktır.
Toplu kayıt, sahte hacim yaratma ve hileli eylem olarak değerlendirilen herhangi bir şüpheli faaliyete dahil olan kullanıcıların hesapları MEXC tarafından sıkı bir incelemeye tabi tutulur ve etkinliğe uygunluğu iptal edilebilir.
MEXC, bu etkinliğin iptali, uzatılması, feshedilmesi veya askıya alınması, uygunluk şartları ve kriterleri, seçim ve sayısı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, önceden bildirimde bulunmaksızın bu hüküm ve koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya düzenleme yetkisine sahiptir. Kazananlar ve yapılan herhangi bir işlemin zamanlaması ve tüm katılımcılar bu düzenlenmiş şartlara bağlı olacaktır.
Bu etkinliğin hüküm ve koşullarının İngilizce orijinal versiyonu ile yerel dillerdeki çevirileri arasında tutarsızlık olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.
MEXC, yukarıdaki etkinlik bilgileri hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir. Ek sorularınız için lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

MEXC, Voyager Token (VGX) Projesini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek 0 50

MEXC, Voyager Token (VGX) projesini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek ve VGX/USDT işlem çiftini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı

VGX/USDT Alım Satımı: 11 Ocak 2023 10.00 (TSİ)

Not: Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

Proje Bilgileri

(Bu bilgiler internet kaynaklarından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Voyager Token (VGX)

Blok Gezgini (ERC-20): https://etherscan.io/address/0x3C4B6E6e1eA3D4863700D7F76b36B7f3D3f13E3d

Resmi Websitesi: https://www.investvoyager.com/

Twitter: https://twitter.com/investvoyager

Projenin Kısa Tanıtımı

VGX, Voyager merkezi borsasının kullanımını ödüllendirmek ve teşvik etmek için kullanılan bir Ethereum tokenidir. Voyager’da, VGX sahipleri staking ödülleri kazanabilir, alım satımlarda para iadesi alabilir ve daha fazlasını yapabilir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Most Popular Topics

Editor Picks