Cardano (ADA) Kurucusu Yeni Çıkış İçin Tarih Verdi! 0 484

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, popüler altcoin projesinde yatırımcıları heyecanlandıran bir olay için tarih verdi. Haziran ayından sonra gerçekleşecek olan Vasil hardfork olayının ardından ağda büyük bir patlama olacağını düşünen Hoskinson tarafından yapılan bu paylaşım yatırımcıları heyecanlandırdı.

Cardano (ADA) ağındaki gelişimle ilgili yapılan bir paylaşımda ağda şu an 517 uygulamanın aktif olduğu paylaşıldı. Ancak asıl dikkat çekici nokta ise bu noktada Hoskinson tarafından yapılan yorum oldu. Sosyal medyada 875 bin takipçisi bulunan Cardano kurucusu yatırımcıları Haziran ayına dair heyecanlandırmış durumda.

ADA’da Hardfork Öncesi Son Durum

ADA altcoin projesinde hardfork öncesi 0.80 dolarlık noktadan işlem görülüyor. Son günlerde dar bir aralıktan işlem gören popüler altcoin projesinde kritik bir noktada bulunuluyor. Charles Hoskinson tarafından yapılan uyarıların ardından yatırımcılar bir miktar da olsa umutlanmış durumda.

Bu hafta 1 dolara tekrardan ulaşmak isteyen Cardano’nun önünde zor bir süreç bulunuyor. Şu anda daha çok zararına satışların görüldüğü ADA için hard fork öncesi yeni denemeler görebiliriz.

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance Yeni Bir Altcoin İçin Vadeli İşlemleri Başlatıyor: Fiyat Fırladı! 0 25

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bir altcoin için sürekli geleceğe yönelik işlemleri başlatacağını duyurdu.

Binance 27 Nisan Perşembe günü Yaptığı resmi birleştirme, popüler NFT pazar yeri Blur’un yerel token’ı BLUR için 20x kaldıraca kadar Tether (USDT) marjlı yaşlı operasyonların başlatılacağını bildirildi.

yaptığınız paylaşımda fonlama oranları, maksimum kaldıraç ve minimum işlem limitini Binance, BLURUSDT sözleşmenin TSİ 28 Nisan 15.00’te piyasaya sürüleceğini açıkladı. Ayrıca Binance, piyasa şartlarına bağlı olarak sözleşmenin detaylarını değiştirebileceğini söyledi.

Öte yandan Binance, açma işlem çifti için Bitcoin (BTC) kullanarak teminatlandırma yapılabileceğini açıkladı.

CoinGecko anlaşmalarına göre açıklamayla birlikte 0,613 dolardan %15’lik bir yükselmeyle 0,726 dolar ulaşmak BLUR, son 24 kullanmak periyotta %8,4 değer kazandı ve 0,701 dolar işlem görüyor.

Most Popular Topics

Editor Picks