Eski Beyaz Saray Danışmanı Ripple’ın Yönetim Kuruluna Katıldı 0 217

Ripple, SEC ile devam eden davası için düzenleyici netlik elde etme çabasını güçlendiriyor. Şirket, Albright Stonebridge Group’un (ASG) genel müdürü Michael Warren’ın yönetim kuruluna katıldığını duyurdu.

Ripple, yeni Yönetim Kurulu Üyesi ile düzenleyici sorunları ele alıyor

Ripple bir basın açıklamasında Warren’ın yönetim kuruluna eklenmesinin kritik bir zamanda olduğunu belirtti. Şirket, ABD’de ve küresel olarak kripto endüstrisi için düzenleyici netlik oluşturmayı hedefliyor. Warren’ın zengin deneyimi, tam da bunu yapmasına yardımcı olabilir.

Warren’ın ASG’deki şirketlere, yatırımcılara ve paydaşlara yeni ve gelişmekte olan pazarlarda zorlu iş ve düzenleyici ortamlarda gezinme konusunda tavsiyelerde bulunduğu mevcut konumu, onu Ripple’ın amaçları için donatıyor.

Ek olarak, Warren düzenleyici konularda 20 yıldan fazla deneyime sahip. İki eski ABD yönetimine hizmet etti. İlk olarak, Başkan Clinton yönetimi altında Ulusal Ekonomik Konsey’in icra direktörü olarak görev yaptı. Bir süreliğine Başkan Obama’nın Overseas Private Investment Corporation’ın yönetim kurulunda denetim komitesi üyesi olarak geri döndü. Hareket, yalnızca Ripple’ın şu anda SEC ile olan pozisyonuna yardımcı olmakla kalmayacak, XRP de ileriye dönük herhangi bir olumlu sonuçtan faydalanabilir.

Warren için Ripple’a katılmak, tarihin bir parçası olmak anlamına geliyor. Ripple’ın şu anda “önemli bir anda” olduğunu belirterek şunları söyledi:

Şirket küresel finans ve dijital ekonomide lider konumunu daha da sağlamlaştırırken, Ripple’ın kripto düzenlemesi konusundaki çabalarının bir parçası olmayı dört gözle bekliyorum.

Ripple, tüm cephelerde düzenleyici netlik için savaşıyor

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin yönetim kuruluna yeni eklenen kişiyi selamladı. Garlinghouse, hareketin Ripple’ın politika beklentilerini derinleştirdiğini belirtti.

Ripple, uzun zamandır kripto endüstrisinin küresel olarak adil düzenlemelerini proaktif olarak almayı misyon edinmiştir. Diğerlerinin boyun eğeceği ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı durmanın yanı sıra, Ripple ayrıca hükümetin benimsemesi için bir düzenleyici çerçeve önerdi.

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance Yeni Bir Altcoin İçin Vadeli İşlemleri Başlatıyor: Fiyat Fırladı! 0 25

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bir altcoin için sürekli geleceğe yönelik işlemleri başlatacağını duyurdu.

Binance 27 Nisan Perşembe günü Yaptığı resmi birleştirme, popüler NFT pazar yeri Blur’un yerel token’ı BLUR için 20x kaldıraca kadar Tether (USDT) marjlı yaşlı operasyonların başlatılacağını bildirildi.

yaptığınız paylaşımda fonlama oranları, maksimum kaldıraç ve minimum işlem limitini Binance, BLURUSDT sözleşmenin TSİ 28 Nisan 15.00’te piyasaya sürüleceğini açıkladı. Ayrıca Binance, piyasa şartlarına bağlı olarak sözleşmenin detaylarını değiştirebileceğini söyledi.

Öte yandan Binance, açma işlem çifti için Bitcoin (BTC) kullanarak teminatlandırma yapılabileceğini açıkladı.

CoinGecko anlaşmalarına göre açıklamayla birlikte 0,613 dolardan %15’lik bir yükselmeyle 0,726 dolar ulaşmak BLUR, son 24 kullanmak periyotta %8,4 değer kazandı ve 0,701 dolar işlem görüyor.

Most Popular Topics

Editor Picks