Ethereum Balinaları Shiba Inu’da (SHIB) Israrcı 0 170

Shiba Inu (SHIB), en iyi 1000 Ethereum balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri haline geldi. WhaleStats’ın verilerine göre, Ethereum balinaları SHIB ile ilgili geri adım atmıyor ve cüzdanlarında tutmaya devam ediyor.

Ethereum Balinaları Cüzdanlarında Shiba Inu (SHIB) Tutuyor

Büyük Ethereum sahiplerinin hareketlerini yakından takip eden WhaleStats, Shiba Inu ekosisteminin en popüler tokenı olan SHIB‘in 1.000 ETH balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri haline geldiğini duyurdu.

Ayrıca SHIB, Ethereum hariç en büyük 100 cüzdandaki konumunu da koruyor. SHIB, Ethereum balinalarının toplam portföyünde yüzde 17.9’luk bir paya sahip. Bu da yaklaşık 404.7 milyon dolar yani 45,4 trilyon SHIB demek.

İlk 100 balinanın ortalama bakiyesine baktığımızda 3,1 trilyon SHIB görüyoruz. Bunun da değeri yaklaşık 36,6 milyon dolar.

SHIBA INU (SHIB)

SHIB, bazı işletmeler tarafından ödeme aracı olarak aktif olarak kullanılıyor. Ayrıca bu işletmelerin sayısı da giderek artıyor. Bu da tabii ki meme kripto para biriminin benimsenmesinde önemli bir paya sahip.

Bilindiği kadarıyla şimdilerde Marvel’ın ortakları da Shiba Inu’nun metaverse’ü için çalışmalara devam ediyor.

Son olarak SHIB’deki duruma bakacak olursak,

CoinGecko’nun verilerine göre Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte yüzde 1.7 değer kazandı. Haberin yazımı itibariyle 0,000011763384 dolardan işlem gören Shiba Inu (SHIB), son 7 günde ise yüzde 6.8 oranında yükseldi.

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WOO fiyatı bugün %12 arttı: yakında 0,3500$’a ulaşabilir mi? 0 28

Anahtar çıkarımlar

  • WOO, bugün piyasa değerine göre ilk 100 arasında en iyi performans gösteren kripto para birimidir.

  • Miting, Woo Network’ün yeni kalıcı ürünleri listelemesi ve topluluk elçisi programını yenilemesiyle gerçekleşti.

  • WOO, son rallisinin ardından 0,3500 dolarlık psikolojik seviyeyi izliyor olabilir.

WOO fiyatı bugün %12’den fazla artarak 0,2893 $ seviyesinde bulunuyor

Woo Network’ün yerel belirteci olan WOO, bugün piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasında en iyi performansı gösterenidir. Token son 24 saatte %12’den fazla arttı.

Basın zamanında, WOO’nun fiyatı 0,2883 dolarda duruyor ve yakın vadede yükselebilir.

Ralli, WOO Network’ün SUI kalıcı jetonunu platformunda sıfır ücretle listelemesiyle geldi. Bu en son kripto para birimi haberleri WOO’daki tüccarların SUI vadeli işlemlerine başlayabileceği anlamına gelir.

Buna ek olarak, Woo Network kısa süre önce topluluk elçisi programı WOO Force’u yeniledi. Yenileme, WOO’nun büyüme girişimlerinin erişimini genişletmek için tasarlandı.

Bu son gelişmeler, WOO’nun devam eden rallisinin arkasındaki ana katalizörler olabilir.

WOO yakında 0.3500$ psikolojik seviyesine ulaşabilir mi?

WOO son günlerde iyi performans gösteriyor ve yeni zirvelere ulaşma yolunda olabilir. Basın zamanında, WOO 0,28 $ seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

Ralli devam ederse, WOO 19 Nisan’dan bu yana ilk kez 0,3500$ psikolojik seviyesine ulaşabilir.

Daha geniş kripto para piyasasının temel koşulları, WOO’nun bu fiyata doğru toparlanmasına da yardımcı olabilir.

Son zamanlardaki olumlu performansına rağmen WOO, Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,4807 $’dan %88 aşağıda kaldı.

WOO sonrası fiyat bugün %12 arttı: yakında 0,3500$’a ulaşabilir mi? ilk olarak CoinJournal’da yayınlandı.

Bir Cevap Yaz

Yığınlar geri dönecek mi? 0 32


  • Stack fiyatı son 24 saatte %4 düştü ve son 30 günde -%15.

  • STX şu anda 0,78 dolar civarında işlem görüyor ve psikolojik 1,00 dolar seviyesinin yakınında önemli bir tedarik bölgesine sahip.
  • STX’in fiyatı, Ordinals aldatmacasının piyasaya çıkmasıyla birlikte Şubat ve Mart aylarında keskin bir şekilde yükseldi.

Stacks’in (STX) fiyatı, Çarşamba günü Bitcoin (BTC) ile birlikte çift haneli rakamlara çıktıktan sonra 0,82 $’a kadar yükseldi. Artış, kripto piyasasının ABD Merkez Bankası’nın faiz oranı artışına verdiği yukarı yönlü tepkiyi takip etti.

Ancak FOMC dalgası soğurken, STX son 24 saatte %4 düştü ve Nisan’daki önemli fiyat patlamalarının ardından haftalık kazançlarını sadece %5’e düşürdü.

Yığınlar son dökümden sonra tekrar yükselecek mi?

Stacks (STX), son birkaç hafta içinde fiyatlarında önemli dalgalanmalar gösteren bir dijital varlıktır. CoinJournal’ın vurguladığı gibi Bu makaleŞubat ayında Stacks fiyatının ana itici gücü, Bitcoin yazıtları (NFT’lere benzer kripto varlıkları) için bir platform olan Ordinals’a olan güçlü ilgiydi.

Akıllı sözleşmelerin gücünü Bitcoin’e getiren yığınlar da Mart ayında yükseldi. yerel STX’e yüklenen balinalar.

Aşağıdaki haftalık grafikte görüldüğü gibi, STX/USD, 20 Şubat’tan bu yana 0,64 $’lık güçlü destek ile 1,33 $ yakınlarındaki yeni direnç arasında sıkıştı. Madeni para bu hafta %5 arttı, ancak bugünkü düşüşlerin yılın başlarında elde edilen kazançları silmeye yardımcı olmasının ardından aylık grafikte kırmızı renkte. STXUSD son 30 günde yaklaşık %15 düştü.

Bu arada, STX Şubat’ta bir haftada %122 ve Mart ortasında yedi günde %51 arttı. Öyleyse soru şu: Yığınlar, yılbaşından bu yana 1,32 doların üzerindeki yüksek seviyelerinden geri çekildikten sonra tekrar yükselecek mi?

Zincir üstü verilerin bu hafta 3,5 milyonun üzerine ulaştığını gösteren Bitcoin sıra sayılarındaki artış, yazıtlara olan ilginin hala yüksek olduğunu gösteriyor. Ordinals Protokolü ve Bitcoin blok zincirindeki diğer katman 2’lerdeki aktivite ve BTC fiyatındaki potansiyel artış, muhtemelen altcoin için yukarı yönlü momentumun ana katalizörleri olacaktır.

Teknik açıdan Stacks fiyatının görünümü aşağıdadır.

Stack fiyatı: STX için kısa vadeli görünüm

STX için kısa vadeli bir teknik görünüm için, Göreceli Güç Endeksi (RSI), Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) ve Fibonacci düzeltme seviyelerine odaklanan haftalık grafiğine bakabiliriz.

Temel teknik göstergelerle birlikte Yığınların (STX) fiyat hareketini gösteren grafik. Kaynak: TradingViewYukarıda gösterildiği gibi, STX açık için RSI göstergesi şu anda 57’de. Bu, STX’in büyük ölçüde nötr olduğunu ve ne aşırı satış ne de aşırı alım olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte, MACD göstergesi potansiyel bir düşüş eğilimi gösteriyor. MACD çizgisinin sinyal çizgisinin üzerinde olduğunu görebiliriz, ancak ayılara avantaj sağlamak için aşağıyı geçebilir.

Bu arada, yukarı yönlü ana engelin, son salınımın 3,37 dolardan 0,20 dolara düştüğünü gösteren %23,6’lık Fibonacci geri çekilme seviyesinde olması muhtemel. Bu seviye şu anda 0,95 dolar civarında. Yığınlar ayrıca ana direnç alanları olarak %50 ve %61,8 geri çekilme seviyelerini vurgular.

Stacks (STX) fiyatının düşüş eğilimini sürdürmesi durumunda, ilk destek seviyesi 0,45 dolar civarında uzun vadeli yatay bir çizgide olabilir. 50 haftalık hareketli ortalama hattı şu anda bu alan etrafında seviye atlarken, 0,20 dolarlık talep yeniden yükleme hattı önemli bir tampon bölge sağlıyor.

Most Popular Topics

Editor Picks