GameFi’nin Yükselişiyle Axie Infinity (AXS) de Değerlendi 0 130

Kripto para piyasasındaki GameFi tokenlerinden biri olan Axie Infinity (AXS), son 7 günde yüzde 23’ten fazla değer kazandı. Kripto para piyasasında ilk 100’e adını yazdıran AXS, son 1 gün içinde ise yüzde 3.5’lik fiyat artışı yaşadı.

AXS, güçlü bir performans sergilediği için uzun vadeli bir yatırım olmayı hedeflemesi oldukça anlaşılabilir.

Axie Infinity (AXS) Yükseldi
GameFi endüstrisinin değeri gün geçtikçe artıyor. Bu ilgiyle birlikte AXS gibi GameFi tokenlarına olan ilgi de yükseliyor diyebiliriz. Bunu AXS’nin son zamanlardaki performansında net bir şekilde görüyoruz.

Değeri 12.4 dolara kadar gerileyen AXS, şimdilerde 17 doların üzerinde işlem görüyor. Kripto para birimi son 24 saatte yüzde 3.5 oranında değer kazanırken, son 30 günde yatırımcısının yüzünü yüzde 20.3’lik artışla güldürdü.

Axie Infinity (AXS)
Yaşanan kırılmadan sonraki iniş çıkışın ardından fiyatın bir sonraki dirence doğru ilerlemesi bekleniyor. 50 günlük EMA direnç seviyesinin başlaması AXS tokeninin mevcut değerindeki artışı olumlu yönde etkilemiş oldu.
GameFi Sektörünün Günümüzdeki Rolü
NFT’lerin ve DeFi’nin tam tersi olarak GameFi, sektöre girişlerin sabit seviyede kalmasıyla pozitif bir etki bıraktı. Ayrıca çok sayıda proje de içinde bulunduğumuz ayı piyasasında ayakta kalarak, sektörün daha az hasar aldığını gösterdi.

CoinGecko verilerine göre Axie Infinity (AXS), haberin yazımı itibariyle 17,71 dolardan işlem görüyor.

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram Mavi Tik Hizmeti 0 10

Sosyal medyanın en güçlü platformu olan Instagram, milyarlarca kullanıcıya sahip dünyanın en büyük sosyal medya mecrasıdır. Bu platformda ön plana çıkmak ne yazık ki o kadar da kolay değil. İşte burada Instagram, “Mavi Tik” hizmeti sunan Meta Partneri olan “Dijital Asansör Reklam Ajansı” devreye giriyor. Medya ortaklığı sayesinde partner ajansı olmanın faydalarını, 1 saatlik işlem süresiyle elde ediyor. 1 saat içerisinde dilediğiniz kullanıcı adına mavi tik hizmetini aktif ediyor.

Mavi Tik, Instagram hesaplarının doğrulanmış olduğunu gösteren bir ikondur. Doğrulanmış hesaplar, daha fazla erişim alarak ön plana çıkarlar. Keşfette yer almaları ve algoritma tarafından öne çıkmaları daha kolaydır. Aynı zamanda mavi tik iş birliklerinde güven vererek, hizmet verdiğiniz sektörde daha hızlı yol almanızı ve itibar elde etmenizi sağlar.

Sizde, en uygun fiyatlarla 1 saat içerisinde doğrulanmış hesaba sahip olmak istiyorsanız, https://mavitik.org.tr sitemizi ziyaret edebilir +90 543 921 03 04 telefon numarasından reklam ajansımızla iletişime geçebilirsiniz.

Işık Prodüksiyon – Selçuk Balcı Menajeri 0 9

Işık prodüksiyon, 15 yıldır organizasyon ve birçok sahne sanatlarında faaliyet sürdüren yapım ve prodüksiyon şirketidir. Türkiye’de milyonlarca insanın diline pelesenk olan ve özellikle de karadeniz müziğini en iyi temsil eden projeler ortaya koymuştur. Türk halkına önemli değerler kazandıran Işık Prodüksiyon, 10 yılı aşkın süredir karadenizin sevilen ismi Selçuk Balcı’yla çalışmaktadır. Selçuk balcı menajeri olarak hizmet vermektedirler. “Deniz Üstünde Fener” ,”Ayrılamam” gibi bir döneme damga vuran şarkıların da prodüktörlüğünü üstelenen ışık prodüksiyon, yeni şarkılarla sanatçılarının sevenlerini buluşturmaktan ve konser etkinliklerinde onlarca insanı ağırlamaktan mutluluk duyuyor! Daha fazla bilgi için https://isikproduksiyon.com.tr/ sitemizi ziyaret edin.

Most Popular Topics

Editor Picks