MEXC, Whole Earth Coin (WEC) Sözleşme Swapını Destekleyecek 0 118

MEXC, aşağıdaki zaman çizelgesiyle Whole Earth Coin (WEC) sözleşme swapını destekleyecektir:

  • WEC para yatırma ve çekme işlemleri 16 Ağustos 2022 09.00’da (TSİ) askıya alınmıştır.
  • WEC spot alım satımı, sözleşme swapından etkilenmeyecektir.
  • Token swapı 1:1 oranında yapılacaktır.
  • Sözleşme swapı sonrasında token kısaltması aynı kalacaktır.

Lütfen Dikkat:

  • MEXC eski WEC tokenlerinin yatırılmasını desteklemeyecektir.
  • MEXC, 16 Ağustos 2022 09.00 (TSİ) tarihinden sonra yatırılan WEC tokenlerinin token swapını desteklemeyecektir. Askıya alma süresinden sonra yatırılan WEC tokenleri “WECOLD” olarak adlandırılacaktır.
  • MEXC, token swapının tamamlanmasının ardından yeni WEC tokenleri için para yatırma ve çekme işlemlerine devam edecektir ve kullanıcılar başka bir duyuruyla bilgilendirilmeyecektir.

Yeni Sözleşme Adresi:

https://solscan.io/token/6y8W5YwAuzostqrS4YDJufBvksosfSi47Pd8U4A5vrBC

Whole Earth Coin resmi duyurusu: Whole Earth Foundation, TEKKON’un Beta Lansmanını ve Whole Earth Coins’deki Değişiklikleri Duyurdu

Neden olabileceğimiz rahatsızlıklardan dolayı özür diler ve desteğiniz için teşekkür ederiz!

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Ülkeden Web3 ve Blockchain Girişimlerine 2 Milyar Dolarlık Fon 0 28

Abu Dabi’nin teknoloji ekosistemi Hub71, Web3 ve blokzinciri girişimlerini desteklemek adına 2 milyar civarında yeni bir fon başlatıldı.

Yerel haber ajanslarında yakın anında bulunan bilgilere göre Abu Dabi merkezli hub71bölge Web3 ve blokzinciri teknoloji girişimlerini desteklemek için 2 milyar ölüme yeni bir fon faaliyete geçti.

Fon toplama temelleri bu kütüphane ana orta First Abu Dhabi Bank’ın (FAB) araştırma ve geliştirme merkezi KUMAŞ oldu. Öte yandan birçok Abu Dabi merkezli dijital varlık borsası ve hizmet sağlayıcısı da girişimin bir parçası olarak yerini aldı.

FAB Grup Operasyon Direktörü Suhail Bin Tarraf, atılan bu adımın “Önce Müşteri” politikalarının yürüteceği konum ve konumi NFT, sanal evren, Web3 gibi geleceğin hizmetlerinden mahrum bırakılmayacağını ifade etti.

Hub71 Genel Müdür Yardımcısı Ahmed Ali AlwanHub71+ Digital Assets’in piyasaya sürülmesinin Abu Dabi’nin küresel ölçekte değişimini ve yönlendirmesini temsil ettiğini belirtti.

Paylaşılan açıklamalara göre fon, yeni başlayanların çok çeşitli teknoloji programlarına, hükümet ve yatırım ortaklarına erişimini sağlayacak. Ayrıca söz konusu girişim, Abu Dabi’ye taşınan işletmeleri desteği ve Orta Doğu ile iş birliği içinde hareket edip küresel pazarlarda büyümeleri için çabalayacak.

İngiltere’nin Eski Başbakanı Johnson’dan Blokzincir’e Övgü: İnternetin, Ateşin İcadı Gibi 0 26

İngiltere’nin eski Başbakanı Boris Johnson, blokzinciri ve sektörün geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Boris Johnson, FTX borsasının milyarlarca dolarlık çöküşünü takiben sektörde yaşanan tartışmalara rağmen Singapur’da blokzinciri üzerine düzenlenen bir konferansta konuşma yaptı. Konuşmasında blokzincirinin ortaya çıkışının birçok olasılığı da beraberinde getirdiğini ifade eden Johnson, bu teknolojiyi ateşin, demiryollarının ve internetin icadı gibi büyük teknolojik yeniliklerle karşılaştırdı.

Öte yandan Johnson, son günlerde regülatörler tarafından sık sık getirilen “kripto paraların daha fazla düzenlenmesi gerekiyor” fikrini desteklediğini de belirtti:

Bir çılgınlık ve balon olduğunda ve sömürecek daha geniş bir insan havuzu bularak fiyatları yükselten spekülatörleriniz olduğunda, halkı saadet zincirlerinden korumak için önlemlere ihtiyaç duyarsınız. Kripto para savunucularının insanlara kripto paraların kullanım durumlarının gerçek olduğuna ve gerçek hayatta bir işe yaradığına ikna etmeleri gerekiyor.

Regülasyonlar konusundaki tartışmalar devam ederken regülasyon isteyenler ve istemeyenler olmak üzere iki farklı cephe kendince geçerli argümanlar üretmeye devam ediyor. Birçok kripto para devi düzenleme yapılması gerektiğini savunuyor ancak bazı hükümetler ve düzenleyiciler bunun kripto paraya statü ve güvenilirlik kazandırarak onu geleneksel finansla aynı seviyeye getireceğinden endişeleniyor.

Most Popular Topics

Editor Picks