Nightly Mint: Günlük NFT Özeti 0 137

Biz… bir NFT ayı piyasasında mıyız? Şüphesiz NFT mevsimselliğinin serin bir sıcaklığı oldu. Önünde ne var? NFT’lerin bir gecede ortadan kaybolması muhtemel değil, ancak geçen yılın sonundaki çılgınlığın yılın başına girmesi biraz zaman alacak.

Bu arada, bugün Robinhood’un NFT desteği sunma niyetini ve Solana çevresinde yükselen sahneyi içeren en son gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz.

Gecelik Nane

En Son Nane: Robinhood NFT Desteği

Robinhood tam olarak bir kripto altın çocuğu değil. Eğer bir şey varsa, tam tersi olmaktan çok uzaktı. Bununla birlikte, ticaret platformu, NFT desteğinin, şirketin bekleme listesi için 2 milyon kayıt sayısına yaklaştığı bildirilen, saklamaya tabi olmayan cüzdanına dahil edilebileceğini öne sürüyor. Robinhood ve kripto için uzun bir itme ve çekme oldu, ancak alana daha yeni olanlar için genel olarak büyük bir tüketici oldu. Aynı şeyin burada da geçerli olup olmayacağını göreceğiz.

İlgili Okuma | Cardano (ADA) 0,40 Dolara Geri Dönebilir – Ama 0,68 Dolar Hala Yapılabilir

Solana NFTs have been booming lately. | Source: SOL-USD on TradingView.com

Sessizliğin Ortasında, Solana Parlıyor

Genel olarak orta halli bir pazara rağmen, NFT topluluğu etrafındaki son günlerdeki gevezelik, kuşkusuz, Okay Bears gibi “devranış” hissi veren projeler sayesinde Solana’yı öne çıkardı. Kelimenin tam anlamıyla “Solana Yaz” olarak adlandırıldı.

‘Nane Taze’ Alın

Bir kripto ayı piyasasından geçmediyseniz, şu anda kesinlikle bir tane yaşıyor olabilirsiniz – ya da belki de birinin başlangıcı. Yarının ne getireceğini biliyormuş gibi davranmayacağız. Ancak, piyasada 6 ay öncesine kıyasla bugün mevcut olan NFT manzarasında çok fazla temel farklılık görmüyoruz.

İlgili Okuma | Bu Analist, Ethereum’un Değerinin %80’ini Kaybedebileceğine İnanıyor

Featured image from Pexels, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

MEXC, FusotaoProtocol (TAO) Projesiyle Davet Etkinliği Düzenleyecek – 30.567 TAO Kazanmak için Ar… 0 9

TAO’nun MEXC’de listelenmesini kutlamak için proje ekibi, MEXC’de 30.567 TAO kazanabileceğiniz davet etkinliğine ev sahipliği yapacak!

Etkinlik Tarihi: 20 Eylül 2022 07.00 – 23 Eylül 2022 19.00 (TSİ)

Arkadaşlarınızı Davet Edin ve Arkadaşlarınızla Beraber 30.567 TAO Ödülünden Pay Kazanın!

Davet edilenler aşağıdaki koşulları karşıladığında, hem davet edenler hem de davet edilenler, 30.567 TAO ödülünden pay almaya hak kazanır:

Davet edilenler, davet edenler tarafından sağlanan davet bağlantısı aracılığıyla hesap açmalıdırlar.
Davet edilenler, etkinlik süresi boyunca MEXC’de en az 30 USDT değerinde TAO alım satımı yapmalıdırlar.
Not:

Davet edenler, katılım formunu doldurmalıdır: >Tıklayın< (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKvqtHIi7UMnSh-HuLB1iP9NbO_H9Rx5POjC0R34wd8taoxg/viewform)

Davet edenlerin, arkadaşlarını davet etmek için davet bağlantılarını kullanmaları gerekir. (https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM)

Ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz, o kadar çok ödül alırsınız.

Hesap açma işlemini tamamlayan ve etkinlik süresi boyunca en az 30 USDT değerinde TAO alım satımı yapan yeni kullanıcılar da 30.567 TAO ödül havuzundan pay kazanabilir.

Hüküm ve Koşullar

Net Yatırım = Yatırılan Miktar – Çekilen Miktar; Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar. Hesaplar arasındaki transfer tutarları hariç tutulacaktır.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
Kazananlar listesi ve ödüller, etkinlik sona erdikten sonra 11 iş günü içinde açıklanacak ve dağıtılacaktır.
Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın davet bağlantınız aracılığıyla hesap açmaları gerekir. Aksi takdirde davet ilişkisi tespit edilemez.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Bu etkinlik FusotaoProtocol (TAO) proje ekibi tarafından düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü katılmış olarak kabul edilir. Etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

MEXC, SWEAT/USDT Vadeli İşlemlerini Piyasaya Sürüyor – 6.000 USDT Bonus Kazanmak için Alım Satım … 0 9

MEXC, 16 Eylül 2022 07.30’da (TSİ) SWEAT/USDT Vadeli İşlemlerini piyasaya sürüyor.

SWEAT/USDT, çapraz ve izole marjin modlarında 1-20 kat kaldıracı destekleyecektir. MEXC uygulamasından ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yeni listelemeyi kutlamak için, kullanıcıların SWEAT/USDT vadeli işlemlerine davet edildiği ve 6.000 USDT vadeli işlem bonusundan pay kazanma şansına sahip olduğu bir etkinlik düzenliyoruz!

Etkinlik Tarihi: 16 Eylül 2022 07.30 – 20 Eylül 2022 07.30 (TSİ)

Etkinliğe katılım: Etkinlik sırasında bu vadeli işlem çiftlerinde alım satım yapmak etkinliğe katılım için yeterlidir. Kayıt gerekmez.

Etkinlik 1: Yeni Vadeli İşlemler Kullanıcıları için 2.000 USDT Hoş Geldin Bonusu

Etkinlik süresince, ilk kez vadeli işlem yapan ve SWEAT/USDT Vadeli İşlem alım satımında toplam işlem hacmi en az 2000 USDT olan kullanıcılar, 10 USDT vadeli işlem bonusu alacaklardır. İlk 200 kullanıcı ile sınırlıdır.

Ayrıca “Vadeli İşlemler Çaylak Etkinliği”ne de katılabilir ve aynı anda ekstra Vadeli İşlem bonusu kazanabilirsiniz.

1.000$ Bonus Alın (Web): https://www.mexc.com/futures-activity/bonus

1.000$ Bonus Alın (Mobil): https://m.mexc.me/futures/activity/bonus

Etkinlik 2: 4.000 USDT Değerindeki Bonustan Pay Almak için SWEAT/USDT Vadeli İşlemlerinde Alım Satım Yapın

Etkinlik boyunca, minimum 5.000 USDT olmak üzere, en yüksek işlem hacmine sahip ilk 200 kullanıcı, 4.000 USDT vadeli işlem bonus ödülünden pay kazanacaktır:

Sıralama

Ödül (Vadeli İşlem Bonusu)

Minimum İşlem Hacmi

1

1.000 USDT

≥ 500.000 USDT

2

500 USDT

≥ 300.000 USDT

3

100 USDT

≥ 100.000 USDT

4-200

Kalan ödül havuzu, kullanıcı başına 50 USDT ile sınırlı olmak üzere, kullanıcılara işlem hacimlerine göre paylaştırılır.

≥ 5.000 USDT

En Yeni Etkinlikler:

1000 USDT Vadeli İşlem Çaylak Ödülünüzü Şimdi Alın >>>
[11.Bölüm Super X-Game] Ayarlanabilir Kaldıraç ile Vadeli İşlem Alım Satımını Deneyimleyin! Kişi Başı 30.000 USDT’ye Kadar, Haftalık 150.000 USDT Bonus Havuzu Sizleri Bekliyor
Haftalık Vadeli İşlemler Etkinliği – 20.000 USDT Bonusu Paylaşmak için Alım Satım Yapın!

Notlar

Etkinlik 1’deki bonus, yalnızca yeni Vadeli İşlem kullanıcıları ve Vadeli İşlem hesabını daha önce etkinleştirmiş ancak Vadeli İşlemlerde işlem yapmamış veya Vadeli İşlem hesaplarına henüz herhangi bir para transferi yapmamış mevcut kullanıcılar tarafından kullanılabilir.
Hem long hem de short pozisyonlardaki işlemler geçerlidir ve etkinlik katılımı için işlem hacmi dikkate alınacaktır.
Ödüller, etkinlik sonuçlandıktan sonra 7 iş günü içinde dağıtılacaktır.
MEXC, sahte hacim yaratma veya hileli eylem olarak değerlendirilen herhangi bir şüpheli faaliyete dahil olan katılımcıların uygunluğunu iptal etme yetkisine sahiptir. MEXC, ödülü geri alma veya söz konusu kullanıcıların hesabını dondurma yetkisine sahiptir.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Vadeli İşlemler Bonusu hakkında bilgi sahibi olmak için şu adrese göz atabilirsiniz:

https://support.mexc.com/hc/tr/articles/360054434472

MEXC sürekli sözleşmeleri yalnızca en yüksek piyasa değeri olan koinleri değil, aynı zamanda UNI, SUSHI, DOT, YFI, YFII, HNT, FLM vb. gibi DeFi projelerini ve Polka Projelerini de destekler. İlerleyen dönemlerde, daha çok sayıda sürekli sözleşme başlatılacaktır, lütfen bizi takipte kalın.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Most Popular Topics

Editor Picks