Nightly Mint: Günlük NFT Özeti 0 240

Biz… bir NFT ayı piyasasında mıyız? Şüphesiz NFT mevsimselliğinin serin bir sıcaklığı oldu. Önünde ne var? NFT’lerin bir gecede ortadan kaybolması muhtemel değil, ancak geçen yılın sonundaki çılgınlığın yılın başına girmesi biraz zaman alacak.

Bu arada, bugün Robinhood’un NFT desteği sunma niyetini ve Solana çevresinde yükselen sahneyi içeren en son gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz.

Gecelik Nane

En Son Nane: Robinhood NFT Desteği

Robinhood tam olarak bir kripto altın çocuğu değil. Eğer bir şey varsa, tam tersi olmaktan çok uzaktı. Bununla birlikte, ticaret platformu, NFT desteğinin, şirketin bekleme listesi için 2 milyon kayıt sayısına yaklaştığı bildirilen, saklamaya tabi olmayan cüzdanına dahil edilebileceğini öne sürüyor. Robinhood ve kripto için uzun bir itme ve çekme oldu, ancak alana daha yeni olanlar için genel olarak büyük bir tüketici oldu. Aynı şeyin burada da geçerli olup olmayacağını göreceğiz.

İlgili Okuma | Cardano (ADA) 0,40 Dolara Geri Dönebilir – Ama 0,68 Dolar Hala Yapılabilir

Solana NFTs have been booming lately. | Source: SOL-USD on TradingView.com

Sessizliğin Ortasında, Solana Parlıyor

Genel olarak orta halli bir pazara rağmen, NFT topluluğu etrafındaki son günlerdeki gevezelik, kuşkusuz, Okay Bears gibi “devranış” hissi veren projeler sayesinde Solana’yı öne çıkardı. Kelimenin tam anlamıyla “Solana Yaz” olarak adlandırıldı.

‘Nane Taze’ Alın

Bir kripto ayı piyasasından geçmediyseniz, şu anda kesinlikle bir tane yaşıyor olabilirsiniz – ya da belki de birinin başlangıcı. Yarının ne getireceğini biliyormuş gibi davranmayacağız. Ancak, piyasada 6 ay öncesine kıyasla bugün mevcut olan NFT manzarasında çok fazla temel farklılık görmüyoruz.

İlgili Okuma | Bu Analist, Ethereum’un Değerinin %80’ini Kaybedebileceğine İnanıyor

Featured image from Pexels, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance Yeni Bir Altcoin İçin Vadeli İşlemleri Başlatıyor: Fiyat Fırladı! 0 25

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bir altcoin için sürekli geleceğe yönelik işlemleri başlatacağını duyurdu.

Binance 27 Nisan Perşembe günü Yaptığı resmi birleştirme, popüler NFT pazar yeri Blur’un yerel token’ı BLUR için 20x kaldıraca kadar Tether (USDT) marjlı yaşlı operasyonların başlatılacağını bildirildi.

yaptığınız paylaşımda fonlama oranları, maksimum kaldıraç ve minimum işlem limitini Binance, BLURUSDT sözleşmenin TSİ 28 Nisan 15.00’te piyasaya sürüleceğini açıkladı. Ayrıca Binance, piyasa şartlarına bağlı olarak sözleşmenin detaylarını değiştirebileceğini söyledi.

Öte yandan Binance, açma işlem çifti için Bitcoin (BTC) kullanarak teminatlandırma yapılabileceğini açıkladı.

CoinGecko anlaşmalarına göre açıklamayla birlikte 0,613 dolardan %15’lik bir yükselmeyle 0,726 dolar ulaşmak BLUR, son 24 kullanmak periyotta %8,4 değer kazandı ve 0,701 dolar işlem görüyor.

Most Popular Topics

Editor Picks