Stratis (STRAX) Sky Dream Mall Lansmanında Haziran Düşükten %200 Yükseldi 0 171

Sky Dream Mall metaverse ve Stratis GBP stablecoin’in piyasaya sürüldüğü haberinin ardından, STRAX’ın fiyatı, 15 Haziran’daki en düşük 0,365 $’dan 29 Haziran’daki en yüksek seviyesi 1,20 $’a %200 arttı. madeni para piyasası değeri. Fiyat ertesi gün düştü ve şu anda 1,09 dolardan işlem görüyor, ancak yine de düşük seviyesinden yüksek.

STRAX için rekor yüksek, dört yıldan fazla bir süre önce 8 Ocak 2018’de 22.77 dolardı. Bununla birlikte, kripto paranın rekor düşük seviyesi, yaklaşık altı yıl önce 12 Ağustos 2016’da 0,011 dolardı.

İlgili Okuma | Bitcoin 20.000 Doların Altında Kayıyor – Yeni Bir Çöküş mü?

CoinGecko bilgilerine göre, piyasadaki genel düşüşe rağmen, bir hizmet olarak blok zinciri platformu olan Stratis, hacimde kayda değer bir artışa tanık oldu. Ve STRAX arasında, Numeraire (NMR), yedi günlük grafikte % 201.1’lik kayda değer bir kazanç gösteren başka bir kripto paradır. NMR, Numerai’yi (San Francisco merkezli bir hedge fonu) besleyen bir Ethereum belirtecidir.

Stratis, nispeten güçlü bir büyüme ivmesine sahip olduğundan ve yedi gün içinde %140.9’dan fazla arttığından, mevcut ayı piyasasında beklentilere meydan okuyor. “Ayı piyasası” terimi, emtiaların veya menkul kıymetlerin değerlerinin sürekli olarak azaldığı bir piyasayı ifade eder.

STRAX Fiyatının Bu Hafta Artmasının Arkasındaki Nedenler

Şu anda, bu hafta STRAX’ın fiyatındaki artışı iki faktör tetikliyor. Birincisi Stratis GBP stablecoin duyurusu, ikincisi ise Sky Dream Mall metaverse lansmanı.

ticaret görünümü
STRAX şu anda günlük grafikte 1.05$’dan işlem görüyor | Kaynak: STRAX / USD grafiği Tradingview.com

İçinde Blog yazısı üç gün önce yayınlanan Stratis, Stratis GBP stablecoin’ini tanıtma girişimlerinde ilerleme kaydettiğini söyledi:

Stratis teknolojisini kullanarak bir Great British Pound Token (GBPT) sabit parası çıkarma planları, Stratis GBP sabit parası için kullanılacak yeni bir kuruluş olan ‘Stratis Investment Group Limited’ ile ilerliyor.

Ancak, şirkete göre Price Waterhouse Coopers (PwC), Mali Davranış Otoritesinden (FCA) gerekli lisansları almasına yardımcı oluyor.

Gönderi ayrıca, Visa gibi kuruluşlar istikrarlı madeni para ödemelerini kabul etmeye daha açık hale geldikçe, blok zinciri teknolojisinin sınır ötesi ve toptan ödemeleri düzene sokmak için önemli bir şans sunduğunu belirtti.

Polikarbon Oyunları duyuruldu heyecan 25 Haziran’da:

Sky Dream Mall, Stratis Blockchain tarafından desteklenen bir metaverse Çok yakında!

Stratis’in metaverse cephesini başlatması fikri, kripto para birimi endüstrisinde yaygın kabulün arkasında büyük bir motive edici olabilir.

İlgili Okuma | Madencilik Operatörleri Bitcoin Kaybederken Endişeli, Madencilik Topluluğunu Neler Bekliyor?

Birkaç kişi bu metaverse’in sunacağı faydaya odaklanırken, çok daha önemli bir sayı, bir metaverse yatırımından finansal kazanç olasılığı ile ilgileniyor.

Yatırımcılar, Stratis’in gelişen Web3.0 dünyasında önemli olacak önemli bir oyuncu olarak Sky Dream Mall ile yerleştiği gerçeğini görmezden gelemezler.

            Featured image from Pixabay, chart from Tradingview.com

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WOO fiyatı bugün %12 arttı: yakında 0,3500$’a ulaşabilir mi? 0 28

Anahtar çıkarımlar

 • WOO, bugün piyasa değerine göre ilk 100 arasında en iyi performans gösteren kripto para birimidir.

 • Miting, Woo Network’ün yeni kalıcı ürünleri listelemesi ve topluluk elçisi programını yenilemesiyle gerçekleşti.

 • WOO, son rallisinin ardından 0,3500 dolarlık psikolojik seviyeyi izliyor olabilir.

WOO fiyatı bugün %12’den fazla artarak 0,2893 $ seviyesinde bulunuyor

Woo Network’ün yerel belirteci olan WOO, bugün piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasında en iyi performansı gösterenidir. Token son 24 saatte %12’den fazla arttı.

Basın zamanında, WOO’nun fiyatı 0,2883 dolarda duruyor ve yakın vadede yükselebilir.

Ralli, WOO Network’ün SUI kalıcı jetonunu platformunda sıfır ücretle listelemesiyle geldi. Bu en son kripto para birimi haberleri WOO’daki tüccarların SUI vadeli işlemlerine başlayabileceği anlamına gelir.

Buna ek olarak, Woo Network kısa süre önce topluluk elçisi programı WOO Force’u yeniledi. Yenileme, WOO’nun büyüme girişimlerinin erişimini genişletmek için tasarlandı.

Bu son gelişmeler, WOO’nun devam eden rallisinin arkasındaki ana katalizörler olabilir.

WOO yakında 0.3500$ psikolojik seviyesine ulaşabilir mi?

WOO son günlerde iyi performans gösteriyor ve yeni zirvelere ulaşma yolunda olabilir. Basın zamanında, WOO 0,28 $ seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

Ralli devam ederse, WOO 19 Nisan’dan bu yana ilk kez 0,3500$ psikolojik seviyesine ulaşabilir.

Daha geniş kripto para piyasasının temel koşulları, WOO’nun bu fiyata doğru toparlanmasına da yardımcı olabilir.

Son zamanlardaki olumlu performansına rağmen WOO, Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,4807 $’dan %88 aşağıda kaldı.

WOO sonrası fiyat bugün %12 arttı: yakında 0,3500$’a ulaşabilir mi? ilk olarak CoinJournal’da yayınlandı.

Bir Cevap Yaz

Yığınlar geri dönecek mi? 0 32


 • Stack fiyatı son 24 saatte %4 düştü ve son 30 günde -%15.

 • STX şu anda 0,78 dolar civarında işlem görüyor ve psikolojik 1,00 dolar seviyesinin yakınında önemli bir tedarik bölgesine sahip.
 • STX’in fiyatı, Ordinals aldatmacasının piyasaya çıkmasıyla birlikte Şubat ve Mart aylarında keskin bir şekilde yükseldi.

Stacks’in (STX) fiyatı, Çarşamba günü Bitcoin (BTC) ile birlikte çift haneli rakamlara çıktıktan sonra 0,82 $’a kadar yükseldi. Artış, kripto piyasasının ABD Merkez Bankası’nın faiz oranı artışına verdiği yukarı yönlü tepkiyi takip etti.

Ancak FOMC dalgası soğurken, STX son 24 saatte %4 düştü ve Nisan’daki önemli fiyat patlamalarının ardından haftalık kazançlarını sadece %5’e düşürdü.

Yığınlar son dökümden sonra tekrar yükselecek mi?

Stacks (STX), son birkaç hafta içinde fiyatlarında önemli dalgalanmalar gösteren bir dijital varlıktır. CoinJournal’ın vurguladığı gibi Bu makaleŞubat ayında Stacks fiyatının ana itici gücü, Bitcoin yazıtları (NFT’lere benzer kripto varlıkları) için bir platform olan Ordinals’a olan güçlü ilgiydi.

Akıllı sözleşmelerin gücünü Bitcoin’e getiren yığınlar da Mart ayında yükseldi. yerel STX’e yüklenen balinalar.

Aşağıdaki haftalık grafikte görüldüğü gibi, STX/USD, 20 Şubat’tan bu yana 0,64 $’lık güçlü destek ile 1,33 $ yakınlarındaki yeni direnç arasında sıkıştı. Madeni para bu hafta %5 arttı, ancak bugünkü düşüşlerin yılın başlarında elde edilen kazançları silmeye yardımcı olmasının ardından aylık grafikte kırmızı renkte. STXUSD son 30 günde yaklaşık %15 düştü.

Bu arada, STX Şubat’ta bir haftada %122 ve Mart ortasında yedi günde %51 arttı. Öyleyse soru şu: Yığınlar, yılbaşından bu yana 1,32 doların üzerindeki yüksek seviyelerinden geri çekildikten sonra tekrar yükselecek mi?

Zincir üstü verilerin bu hafta 3,5 milyonun üzerine ulaştığını gösteren Bitcoin sıra sayılarındaki artış, yazıtlara olan ilginin hala yüksek olduğunu gösteriyor. Ordinals Protokolü ve Bitcoin blok zincirindeki diğer katman 2’lerdeki aktivite ve BTC fiyatındaki potansiyel artış, muhtemelen altcoin için yukarı yönlü momentumun ana katalizörleri olacaktır.

Teknik açıdan Stacks fiyatının görünümü aşağıdadır.

Stack fiyatı: STX için kısa vadeli görünüm

STX için kısa vadeli bir teknik görünüm için, Göreceli Güç Endeksi (RSI), Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) ve Fibonacci düzeltme seviyelerine odaklanan haftalık grafiğine bakabiliriz.

Temel teknik göstergelerle birlikte Yığınların (STX) fiyat hareketini gösteren grafik. Kaynak: TradingViewYukarıda gösterildiği gibi, STX açık için RSI göstergesi şu anda 57’de. Bu, STX’in büyük ölçüde nötr olduğunu ve ne aşırı satış ne de aşırı alım olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte, MACD göstergesi potansiyel bir düşüş eğilimi gösteriyor. MACD çizgisinin sinyal çizgisinin üzerinde olduğunu görebiliriz, ancak ayılara avantaj sağlamak için aşağıyı geçebilir.

Bu arada, yukarı yönlü ana engelin, son salınımın 3,37 dolardan 0,20 dolara düştüğünü gösteren %23,6’lık Fibonacci geri çekilme seviyesinde olması muhtemel. Bu seviye şu anda 0,95 dolar civarında. Yığınlar ayrıca ana direnç alanları olarak %50 ve %61,8 geri çekilme seviyelerini vurgular.

Stacks (STX) fiyatının düşüş eğilimini sürdürmesi durumunda, ilk destek seviyesi 0,45 dolar civarında uzun vadeli yatay bir çizgide olabilir. 50 haftalık hareketli ortalama hattı şu anda bu alan etrafında seviye atlarken, 0,20 dolarlık talep yeniden yükleme hattı önemli bir tampon bölge sağlıyor.

Most Popular Topics

Editor Picks