Terra Luna’ya bir kötü haber Lido Finance’dan geldi: Bakın nasıl bir karar çıktı? 0 104

Terra Luna, kurtarma çabalarını sürdürürken, bir olumsuz haber geldi. Piyasanın önde gelen finans sistemlerinden biri olan Lido Finance, Terra’ya ait yeni blok zinciri hakkında önemli açıklama yaptı.

Lido Finance, Terra Luna’nın mevcut zincirinin bu ayın başlarındaki ani çöküşünden sonra, yeni Terra blok zincirini desteklememeye karar verdi.

Merkezi olmayan finans (DeFi) sistemi projesinin merkezi olmayan özerk organizasyonu (DAO), yeni bir karar aldı. Daha öncesinde oylamaya sunulan teklifin sonuçlarını bugün açıkladı. Çarşamba günü itibarıyla yeni Terra Luna zincirini destek sağlanmasına şiddetle karşı çıktı. Yapılan oylamada yeni zincirin desteklenmesin reddetti. Toplamda 54 milyon LDO sadece 3,1 milyon LDO ile karşı oy kullandı.

Terra Luna’nın yeni zinciri Lido Finance tarafından kabul görmedi

Lido Finance, stake edilen tokenların değerini ortaya çıkaran ve stake edenlere daha fazla likidite sağlayan bir likit stake protokolüdür. Şu anda Ethereum’daki baskın sıvı staking protokolü olarak dikkat çekiyor. Teklife göre Terra, Ethereum’dan sonra ikinci en büyük platformdu.

Terra USD, ABD dolarına sabitlenmiş halde tutmak için tasarlandı. Ancak bunu son çöküşle başaramadı. Bu, Luna için token arzı katlanarak artarken fiyatı sıfıra doğru düştüğü için Mayıs ayı başlarında bir ölüm döşeğine gitti.

Terra blok zincirinin geleceğine karar vermek için oylama yapıldı. Bu oylamada çıkacak olan sonuca göre, ana teklif, zinciri yeniden başlatmak. Önceki ağın çöküşünden etkilenen farklı kullanıcılara tokenları ise Airdop ile yollamak.

Fakat token sahiplerini Lido Finance’in yeni ağı desteklemesi gerektiğine ikna etmek için yeterli olmadığı görülüyor. Teklifle ilgili yorumlar, yeni ağı ilk oluşturulduğunda desteklemenin riskli olabileceğini söylüyor. Çünkü önceki blok zincirinin yaptığı gibi çekiş kazanıp kazanmayacağı belli değil. Konuyla alakalı bir yorumcu ise şunları söyledi:

“Zincirin yararlı ve iyi işletildiği ve taban desteğinin olduğu kanıtlanırsa, yeniden başlatmaya sonra katılabiliriz. Şu anda yeniden başlatma hakkında çok fazla soru var.”

 

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

MEXC, FusotaoProtocol (TAO) Projesiyle Davet Etkinliği Düzenleyecek – 30.567 TAO Kazanmak için Ar… 0 9

TAO’nun MEXC’de listelenmesini kutlamak için proje ekibi, MEXC’de 30.567 TAO kazanabileceğiniz davet etkinliğine ev sahipliği yapacak!

Etkinlik Tarihi: 20 Eylül 2022 07.00 – 23 Eylül 2022 19.00 (TSİ)

Arkadaşlarınızı Davet Edin ve Arkadaşlarınızla Beraber 30.567 TAO Ödülünden Pay Kazanın!

Davet edilenler aşağıdaki koşulları karşıladığında, hem davet edenler hem de davet edilenler, 30.567 TAO ödülünden pay almaya hak kazanır:

Davet edilenler, davet edenler tarafından sağlanan davet bağlantısı aracılığıyla hesap açmalıdırlar.
Davet edilenler, etkinlik süresi boyunca MEXC’de en az 30 USDT değerinde TAO alım satımı yapmalıdırlar.
Not:

Davet edenler, katılım formunu doldurmalıdır: >Tıklayın< (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKvqtHIi7UMnSh-HuLB1iP9NbO_H9Rx5POjC0R34wd8taoxg/viewform)

Davet edenlerin, arkadaşlarını davet etmek için davet bağlantılarını kullanmaları gerekir. (https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM)

Ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz, o kadar çok ödül alırsınız.

Hesap açma işlemini tamamlayan ve etkinlik süresi boyunca en az 30 USDT değerinde TAO alım satımı yapan yeni kullanıcılar da 30.567 TAO ödül havuzundan pay kazanabilir.

Hüküm ve Koşullar

Net Yatırım = Yatırılan Miktar – Çekilen Miktar; Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar. Hesaplar arasındaki transfer tutarları hariç tutulacaktır.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
Kazananlar listesi ve ödüller, etkinlik sona erdikten sonra 11 iş günü içinde açıklanacak ve dağıtılacaktır.
Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın davet bağlantınız aracılığıyla hesap açmaları gerekir. Aksi takdirde davet ilişkisi tespit edilemez.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Bu etkinlik FusotaoProtocol (TAO) proje ekibi tarafından düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü katılmış olarak kabul edilir. Etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

MEXC, SWEAT/USDT Vadeli İşlemlerini Piyasaya Sürüyor – 6.000 USDT Bonus Kazanmak için Alım Satım … 0 9

MEXC, 16 Eylül 2022 07.30’da (TSİ) SWEAT/USDT Vadeli İşlemlerini piyasaya sürüyor.

SWEAT/USDT, çapraz ve izole marjin modlarında 1-20 kat kaldıracı destekleyecektir. MEXC uygulamasından ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yeni listelemeyi kutlamak için, kullanıcıların SWEAT/USDT vadeli işlemlerine davet edildiği ve 6.000 USDT vadeli işlem bonusundan pay kazanma şansına sahip olduğu bir etkinlik düzenliyoruz!

Etkinlik Tarihi: 16 Eylül 2022 07.30 – 20 Eylül 2022 07.30 (TSİ)

Etkinliğe katılım: Etkinlik sırasında bu vadeli işlem çiftlerinde alım satım yapmak etkinliğe katılım için yeterlidir. Kayıt gerekmez.

Etkinlik 1: Yeni Vadeli İşlemler Kullanıcıları için 2.000 USDT Hoş Geldin Bonusu

Etkinlik süresince, ilk kez vadeli işlem yapan ve SWEAT/USDT Vadeli İşlem alım satımında toplam işlem hacmi en az 2000 USDT olan kullanıcılar, 10 USDT vadeli işlem bonusu alacaklardır. İlk 200 kullanıcı ile sınırlıdır.

Ayrıca “Vadeli İşlemler Çaylak Etkinliği”ne de katılabilir ve aynı anda ekstra Vadeli İşlem bonusu kazanabilirsiniz.

1.000$ Bonus Alın (Web): https://www.mexc.com/futures-activity/bonus

1.000$ Bonus Alın (Mobil): https://m.mexc.me/futures/activity/bonus

Etkinlik 2: 4.000 USDT Değerindeki Bonustan Pay Almak için SWEAT/USDT Vadeli İşlemlerinde Alım Satım Yapın

Etkinlik boyunca, minimum 5.000 USDT olmak üzere, en yüksek işlem hacmine sahip ilk 200 kullanıcı, 4.000 USDT vadeli işlem bonus ödülünden pay kazanacaktır:

Sıralama

Ödül (Vadeli İşlem Bonusu)

Minimum İşlem Hacmi

1

1.000 USDT

≥ 500.000 USDT

2

500 USDT

≥ 300.000 USDT

3

100 USDT

≥ 100.000 USDT

4-200

Kalan ödül havuzu, kullanıcı başına 50 USDT ile sınırlı olmak üzere, kullanıcılara işlem hacimlerine göre paylaştırılır.

≥ 5.000 USDT

En Yeni Etkinlikler:

1000 USDT Vadeli İşlem Çaylak Ödülünüzü Şimdi Alın >>>
[11.Bölüm Super X-Game] Ayarlanabilir Kaldıraç ile Vadeli İşlem Alım Satımını Deneyimleyin! Kişi Başı 30.000 USDT’ye Kadar, Haftalık 150.000 USDT Bonus Havuzu Sizleri Bekliyor
Haftalık Vadeli İşlemler Etkinliği – 20.000 USDT Bonusu Paylaşmak için Alım Satım Yapın!

Notlar

Etkinlik 1’deki bonus, yalnızca yeni Vadeli İşlem kullanıcıları ve Vadeli İşlem hesabını daha önce etkinleştirmiş ancak Vadeli İşlemlerde işlem yapmamış veya Vadeli İşlem hesaplarına henüz herhangi bir para transferi yapmamış mevcut kullanıcılar tarafından kullanılabilir.
Hem long hem de short pozisyonlardaki işlemler geçerlidir ve etkinlik katılımı için işlem hacmi dikkate alınacaktır.
Ödüller, etkinlik sonuçlandıktan sonra 7 iş günü içinde dağıtılacaktır.
MEXC, sahte hacim yaratma veya hileli eylem olarak değerlendirilen herhangi bir şüpheli faaliyete dahil olan katılımcıların uygunluğunu iptal etme yetkisine sahiptir. MEXC, ödülü geri alma veya söz konusu kullanıcıların hesabını dondurma yetkisine sahiptir.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Vadeli İşlemler Bonusu hakkında bilgi sahibi olmak için şu adrese göz atabilirsiniz:

https://support.mexc.com/hc/tr/articles/360054434472

MEXC sürekli sözleşmeleri yalnızca en yüksek piyasa değeri olan koinleri değil, aynı zamanda UNI, SUSHI, DOT, YFI, YFII, HNT, FLM vb. gibi DeFi projelerini ve Polka Projelerini de destekler. İlerleyen dönemlerde, daha çok sayıda sürekli sözleşme başlatılacaktır, lütfen bizi takipte kalın.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Most Popular Topics

Editor Picks