The Graph (GRT) Kısa Sürede Yüzde 20 Sıçrama Yaptı! 0 176

Popüler altcoin projeleri arasında yer alan The Graph (GRT) son 24 saat içerisinde %20 sıçrama yaparak yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Gün içerisinde 0.43 dolara kadar ulaşan GRT, yaptığı bu artışla birlikte son haftalardaki düşüşünü büyük ölçüde toparlamış durumda.

The Graph (GRT) Tekrardan Yeşile Bürünebilir mi?

The Graph (GRT) haber yayın saatleri itibariyle 0.42 dolardan işlem görüyor. Yatırımcısına bugün önemli bir kazanç bırakmış olan GRT yaptığı bu çıkışla birlikte tekrardan bir koşuya başlayabileceğinin sinyallerini vermiş durumda.

Savaş nedeniyle kripto para piyasalarında gergin bir hava hakimken üst sıralardaki sessizlik devam ediyor. Ancak daha düşük hacimli altcoin projeleri şu anda yatırımcılarına önemli kazanç bırakabiliyorlar. Bunlardan birisi olan GRT coin de yaptığı artışla kendisine hayran bırakmış durumda. Gün içerisinde birçok toplu satın alıma da şahit olunan GRT için 2022 yılında 2 doların görülmesi bekleniyor. Yatırımcılar bu senaryo karşısında heyecanlanırken meraklı bekleyiş devam etmekte.

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance Yeni Bir Altcoin İçin Vadeli İşlemleri Başlatıyor: Fiyat Fırladı! 0 25

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bir altcoin için sürekli geleceğe yönelik işlemleri başlatacağını duyurdu.

Binance 27 Nisan Perşembe günü Yaptığı resmi birleştirme, popüler NFT pazar yeri Blur’un yerel token’ı BLUR için 20x kaldıraca kadar Tether (USDT) marjlı yaşlı operasyonların başlatılacağını bildirildi.

yaptığınız paylaşımda fonlama oranları, maksimum kaldıraç ve minimum işlem limitini Binance, BLURUSDT sözleşmenin TSİ 28 Nisan 15.00’te piyasaya sürüleceğini açıkladı. Ayrıca Binance, piyasa şartlarına bağlı olarak sözleşmenin detaylarını değiştirebileceğini söyledi.

Öte yandan Binance, açma işlem çifti için Bitcoin (BTC) kullanarak teminatlandırma yapılabileceğini açıkladı.

CoinGecko anlaşmalarına göre açıklamayla birlikte 0,613 dolardan %15’lik bir yükselmeyle 0,726 dolar ulaşmak BLUR, son 24 kullanmak periyotta %8,4 değer kazandı ve 0,701 dolar işlem görüyor.

Most Popular Topics

Editor Picks