Ünlü Ekonomistten Rusya ve Bitcoin Yorumu: Can Simidi! 0 533

Yatırımcı ve  finans yazarı Robert Kiyosaki, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin dünyanın Bitcoin (BTC) ve kripto paralara bakış açısını büyük ölçüde değiştirdiğini söyledi.

Rublenin çöküşü: Bitcoin, can simidi görevi görüyor

Kiyosaki, bir tweet’te kripto paraların ulusal para birimlerine kıyasla “daha ​​güvenli bir sığınağa” dönüştüğünü iddia etti. Ekonomist, Ruble’nin çöküşünden sonra birçok Rus’un Bitcoin’i can simidi olarak kullandığını bildiriyor. Ukraynalıların yüzde 13’ü, Rusların yüzde 12’si, Amerikalıların ise yüzde 8’i kripto paraya sahip. Ukrayna-Rus savaşı, kripto paraları fiat para biriminden daha güvenli bir liman olarak ortaya çıkarıyor. ABD ve müttefiklerinin yaptırımlarının ardından rublenin çöküşünden sonra Rusya’da BTC kullanımının arttığını iddia eden bir rapora dikkat çeken yazar, Bitcoin (BTC)’in önem kazandığını söyledi.

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance Yeni Bir Altcoin İçin Vadeli İşlemleri Başlatıyor: Fiyat Fırladı! 0 25

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bir altcoin için sürekli geleceğe yönelik işlemleri başlatacağını duyurdu.

Binance 27 Nisan Perşembe günü Yaptığı resmi birleştirme, popüler NFT pazar yeri Blur’un yerel token’ı BLUR için 20x kaldıraca kadar Tether (USDT) marjlı yaşlı operasyonların başlatılacağını bildirildi.

yaptığınız paylaşımda fonlama oranları, maksimum kaldıraç ve minimum işlem limitini Binance, BLURUSDT sözleşmenin TSİ 28 Nisan 15.00’te piyasaya sürüleceğini açıkladı. Ayrıca Binance, piyasa şartlarına bağlı olarak sözleşmenin detaylarını değiştirebileceğini söyledi.

Öte yandan Binance, açma işlem çifti için Bitcoin (BTC) kullanarak teminatlandırma yapılabileceğini açıkladı.

CoinGecko anlaşmalarına göre açıklamayla birlikte 0,613 dolardan %15’lik bir yükselmeyle 0,726 dolar ulaşmak BLUR, son 24 kullanmak periyotta %8,4 değer kazandı ve 0,701 dolar işlem görüyor.

Most Popular Topics

Editor Picks