Uzman Analiste Göre En Çok Yükselmesi Beklenen 3 Altcoin! 0 500

Kripto para yatırımcıları, yaptıkları analizler sonucunda yetersiz kaldıklarını düşündüklerinde uzman analistlerin yorumlarına önem verir. Özellikle altcoinlerde son 1 haftadır meydana gelen yükselişlerin ardından uzman analistler de yükseliş bekledikleri altcoinleri listelemeye başladı.

Daha önce yapmış olduğu başarılı tahminleri ile bilinen uzman analist Cheeky Crypto da en çok yükseliş beklediği 3 altcoini sıraladı. İşte o altcoinler!

Analiste Göre COTI Büyük Yükselişler Yaşayabilir!

Uzman Analiste Göre En Çok Yükselmesi Beklenen 3 Altcoin!

Cheeky Crypto’ya göre Nisan ayında yükselişlerin başlayacağı kripto para birimlerinin başında COTIgeliyor. İlk kurumsal düzeyde fintech platformu olarak bilinen COTI, grafik hareketleri incelendiğinde devamlı bir düz düzeltme yapıyor. Bu grafiği yorumlayan Cheeky Crypto, mevcut hareketler sonlandıktan sonra büyük yükselişlerin geleceğini düşünüyor.

Cheeky Crypto’ya göre COTI tahtasında büyük oranlarda satın alımlar gerçekleşiyor. Bu satın alımların akabinde yükselişlerin geleceğini düşünen analist, yatırımcıların bu kirpto varlığa yönelmesi gerektiğini söylüyor. COTI’nin bu ay içerisinde yükselip yükselmeyeceğini ise zaman gösterecek.

Diğer Altcoinler İse HOT ve XLM!

Uzman Analiste Göre En Çok Yükselmesi Beklenen 3 Altcoin!

Cheeky Crypto’nun yükseleceğini düşündüğü diğer kripto para birimleri ise HOT ve XLM. HOT olarak bildiğimiz Holo’nun amacı uygulamalar arasında köprü görevi görmek iken XLM yani Stellar’ın amacı ise paranın transfer edilmesine ve saklanmasına izin veren bir ağ yaratmak.

Cheeky Crypto, her iki kripto para biriminde de yükselişlerin bu ay içerisinde başlayacağını ve takip eden aylarda yükselişlerin devam edeceğini düşünüyor.Analist aynı zamanda meydana gelecek düzeltmelerin ardından nelerin yaşanılacağına da odaklanılması gerektiğini söylüyor.

Analistin COTI, HOT ve XLM hakkında yaptığı bu yorumlar yatırımcıları bir hayli sevindirmiş gibi görünüyor. Yatırımcılar bu varlıklarda gerçekten yükselişin başlayıp başlamayacağını merak ediyor. Ancak yatırım kararı alırken risk yönetimini doğru bir şekilde yapmak büyük önem arz ediyor.

Yatırımcıların yalnızca analist yorumlarını baz alarak yatırım yapmaları yanlış bir karar olacaktır. Çünkü herkesin risk yönetimi farklıdır. Bu nedenle yatırım kararı almadan önce grafik analizinin yanı sıra haber takibi de yapmalı ve yatırım kararınızı etki altında kalmadan vermelisiniz. Bu durumda daha sağlıklı yatırım kararı almanız mümkün olacaktır.

YAZILAN YAZILAR BİLGİLENDİRME AMAÇLI OLUP YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. KİŞİLERİN KENDİ ARŞTIRMALARINI YAPMALARI GEREKİR

kaynak:kriptozamani.com

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

MEXC, Marjin Alım Satımlarda ETHF/USDT’yi Piyasaya Sürüyor 0 6

Size daha iyi bir alım satım deneyimi sunmak ve çeşitlendirilmiş yatırım ihtiyaçlarınızı karşılamak için MEXC Global, marjin alım satımlarda ETHF/USDT’yi piyasaya sürüyor.

ETHF/USDT marjin alım satımlarda, 4x kaldıraçlı long ve short işlemlere açılmıştır.

Long alımlar için günlük kredi ücreti oranı %0,05’tir. Short satış için günlük kredi ücreti oranı %0,2’dir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz
MEXC, Saddle (SDL) Projesini Listeleyecek ve “Alım Satım Madenciliği” Oturumunu Başlatacak 0 6

MEXC, Saddle (SDL) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve SDL/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme:Açıldı
SDL/USDT Alım Satımı: 23 Eylül 2022 10.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

Topluluk üyelerini desteklerinden dolayı ödüllendirmek için, SDL ekibi yalnızca MEXC kullanıcıları için bir Alım Satım Madenciliği etkinliğine ev sahipliği yapacak. Toplamda 1.200.000 SDL sizleri bekliyor!

Etkinlik Tarihi: 23 Eylül 2022 19.00 – 25 Eylül 2022 18.59 (TSİ)

Etkinlik Bağlantısı:https://www.mexc.com/tr-TR/earn/trademining

Kurallar:

Toplam ödül havuzu, etkinlik süresinin her gününe eşit olarak dağıtılır.
Kullanıcılar, o gün için alım satım yapılan toplam SDL miktarıyla orantılı olarak günlük 600.000 SDL ödül havuzunu paylaşmak için SDL alım satımı yapabilirler.
23 Eylül 2022 19.00 – 24 Eylül 2022 18.59 (TSİ):Toplam ödül havuzunun (600.000 SDL) %50’sinden pay alın.
24 Eylül 2022 19.00 – 25 Eylül 2022 18.59 (TSİ):Toplam ödül havuzunun (600.000 SDL) kalan %50’sinden pay alın.
Etkin işlem hacmi günlük 19.00 (TSİ) ile 18.59 (TSİ) arasında hesaplanacaktır.
Ödüller günlük olarak hesaplanacak ve bir sonraki gün saat 11.00’de (TSİ) kullanıcıların hesabına gönderilecektir.

Günlük Ödül Hesaplama

Kullanıcı başına günlük ödül miktarı = (Kullanıcının Günlük İşlem Hacmi / Tüm Kullanıcıların Günlük İşlem Hacmi) x Günlük Ödül Havuzu

Örneğin:

A Kullanıcısının günlük 1.000 SDL alım satımı yaptığını, tüm katılımcıların toplam işlem hacminin 1.000.000 SDL olduğunu ve günlük ödül havuzunun 600.000 SDL olduğunu varsayalım.

A Kullanıcısının Günlük Ödülü = (1.000/1.000.000) x 600.000 SDL=600 SDL

Hüküm ve Koşullar

Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar.
Her bir kullanıcının alabileceği maksimum günlük ödül miktarı 30.000 SDL olarak belirlenmiştir.
Kullanıcılar, yalnızca genel işlem ücreti oranları %0,08’i aştığında ödülleri paylaşabilecektir.(Bireysel İşlem Ücreti Oranı= SDL Alım Satımı Yapılarak Oluşturulan Bireysel İşlem Ücretleri / Bireysel SDL İşlem Hacimleri)
Bu etkinlik ana hesaplarla sınırlandırılmıştır. Alt hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Piyasa yapıcılar, API yatırımcıları ve kurumsal hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Bu etkinlik SDL ekibi tarafından düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Saddle (SDL)

Maksimum Arz: 1.000.000.000 SDL

Resmi Websitesi: https://saddle.finance/#/

Blok Gezgini (ERC-20):https://etherscan.io/token/0xf1dc500fde233a4055e25e5bbf516372bc4f6871

Twitter: https://twitter.com/saddlefinance

Telegram: https://t.me/saddle_finance

Whitepaper:https://docs.saddle.finance/

Proje Kısa Tanıtımı

Saddle, Ethereum blok zincirinde, minimum işlem farkıyla sabit değerli kripto varlıklarının alım satımı için optimize edilmiş, merkeziyetsiz bir otomatik piyasa yapıcıdır (AMM). Saddle, yatırımcılar için hızlı, düşük maliyetli ve düşük işlem farkıyla swaplara ve LP’ler için yüksek getirili havuzlara olanak tanır.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Most Popular Topics

Editor Picks